Telefon Redmi Note 7 Pro by měl být vydán v dohledné době a na čínských sociálních sítích je k vidění další anketa ohledně jeho specifikací. Tento malý průzkum stále běží a navazuje na předchozí dotaz ředitele Redmi, Lu Weibinga, kdy se ptal fanoušků, jakou paměťovou kombinaci by u Redmi Note 7 Pro uvítali.

Sice se očekává, že Pro verze bude vycházet z původního Note 7 a vylepšení bude jen pomálu, je určitě fajn, že Redmi chce znát i názory uživatelů. Co tedy fanoušci Redmi nejvíce očekávají u chystaného Redmi Note 7 Pro? Zatím tedy vede se zhruba 35% hlasů rychlejší a výkonnější procesor, dále je to větší interní úložiště, 48 MPix fotoaparát a vyšší kapacita baterie. Nejméně hlasů získala 8 GB RAM.

Samozřejmě všechny anketní otázky vycházejí z toho, co se zatím o Note 7 Pro ví, takže si zřejmě Lu Weibing chtěl udělat jen jasno, který z parametrů uživatelé preferují nejvíce. Co se procesoru týče, tak tím by měl být, alespoň podle předpokladů, Snapdragon 675. Také u kombinace pamětí Lei Jun naznačil, že bychom se mohli dočkat 6 GB RAM a až 128 GB interní paměti. A asi není třeba dodávat, že o 48 MPix fotoaparátu se mluví už poměrně dlouho. Hlavní parametry se tedy v podstatě již rýsují. Teď jen musíme počkat na to, až Redmi ohlásí přesný termín přestavení telefonu, což by mělo být někdy v tomto měsíci.