Rádi pokoušíte své štěstí a zapojujete se do nejrůznějších soutěží? Huawei si na svém e-shopu připravil kolo štěstí, ve kterém si můžete od 29. ledna do 18. února vytočit zajímavé ceny. Zákazníci mohou s trochou štěstí vyhrát například slevové kupóny na nákup libovolného zařízení v hodnotě 100 až 1000 Kč. Velcí šťastlivci mohou dokonce vyhrát hodnotné ceny jako hodinky Huawei Watch 3 Elite, nebo Huawei Watch Fit 2 za pouhou jednu korunu.

Ve hře jsou také slevové kupóny na nákup další elektroniky na e-shopu Huawei. Pravidla jsou jednoduchá. Stačí se na e-shopu Huawei přihlásit či registrovat, roztočit kolo a vyzvednout si svou cenu!

Huawei kolo štěstí

Huawei kolo štěstí: Vytočte si HUAWEI WATCH FIT 2

HUAWEI WATCH FIT 2

Huawei Watch Fit 2, které následují ikonickou řadu Watch Fit, dostaly do vínku 1,74palcovou AMOLED dotykovou obrazovkou. Ta je o 18,6 % větší než u předchozí generace, s jemným rozlišením 336 x 480 pixelů poskytující bohaté a živé barvy. Displej je také vybaven podporou Always-On a šachovnicovým designem, který uživatelům umožňuje snadno a intuitivně přibližovat a oddalovat sdělení na obrazovce. Ve výbavě rozhodně zaujmou také senzory, které snímají srdeční frekvenci, stres či okysličení krve nebo GPS, která zajistí přesnější měření sportovních aktivit. Díky těmto funkcím budete mít vaše zdraví pod kontrolou. Watch Fit 2 umí také sledovat různé části spánku a identifikovat tak problémy, se kterými se uživatel potýká a nabídnout vhodně řešení.

MINIMALISTICKÝ DESIGN S DLOUHOU VÝDRŽÍ

Velkým lákadlem je pro uživatele také výdrž baterie. Ta má při standardním používání vydržet až 10 dní a při extenzivním využívání až 7 dní. Za pouhých 5 minut nabíjení poskytnou výdrž na celý den používání. Huawei Watch Fit 2 jsou také unikátním designovým kouskem. Na český trh přichází ve dvou mírně lišících se modelech – Active a Classic. Active edice nabídne barevné provedení Deep Tarnish s Midnight Black silikonovým náramkem a Gold se Sakura Pink silikonovým náramkem. Edice Classic bude k sehnání v barvě Moon White s koženým náramek v téže barvě. Díky designu s inovativním řešením pro uvolnění řemínku jedním stisknutím jej lze snadno vyměnit za jiný. Třeba podle nálady nebo oblečení. Velkou výhodou je, že Huawei Watch Fit 2 jsou kompatibilní s operačním systémem Android i iOS.