Velikonoce jsou svátkem plným barev, veselí a také čokoládové nadílky od velikonočních zajíčků. Kdo ale říká, že by měla být nadílka pouze čokoládová? Dospělé i mladistvé jistě potěší nová elektronika. Společnost Huawei si připravila na Velikonoce speciální soutěž na platformách AppGallery a Huawei Mobile Cloud. Od nynějška až do 10. dubna mají uživatelé Huawei a operačního systému Android šanci vyhrát zajímavé ceny sbíráním bodů v AppGallery prostřednictvím stahování aplikací a her.

Velikonoce jsou svátky jara a zvyků. Děti se těší hlavně na čokoládovou nadílku a barvení vajíček, obdarovat se ale mohou i dospělí, aby je tzv. nepokakal beránek. Proto si Huawei pro své uživatele připravil velkou velikonoční soutěž plnou zajímavých cen. Ve hře jsou například sluchátka z řady Huawei FreeBuds, hodinky Watch Fit nebo dokonce smartphone z řady Huawei P.

Stahujte a vyměňujte body za hodnotné dárky v AppGallery

Velkolepou oslavu Velikonoc si připravila AppGallery, oficiální platforma pro stahování aplikací od Huawei a také 3. největší obchod s aplikacemi. Od teď až do 10. dubna 2024 mohou uživatelé Huawei a Android při stahování aplikací a her sbírat body, tzv. Bunny Points, které následně vymění za hodnotné dárky. Uživatelé se mohou připravit na nadílku jako 6měsíční předplatné Tinder Plus, sluchátka Huawei Watch Buds nebo notebook Huawei Matebook D16 i7. Dále mohou také získat až 30 EUR v Huawei Points, kupóny na AppGallery, sluchátka z řady Huawei FreeBuds, hodinky z řady Watch Fit nebo dokonce smartphone řady Huawei P. Ceny budou rozdělovány na základě principu „kdo dřív přijde, ten dřív mele”, takže na nic nečekejte a běžte soutěžit.

Velikonoce a překvapení s Huawei Mobile Cloud pro každého

Vedle velikonoční soutěže v rámci AppGallery spouští Huawei Mobile Cloud svou vlastní velikonoční nabídku. Ta odměňuje nové placené uživatele zajímavými cenami a slevami. Aktivní uživatelé Huawei Cloud, kteří se doposud nepřihlásili k placeným službám, si mohou užít losování o atraktivní výhry a úžasné balíčky ročního předplatného až s 30% slevou. Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na: https://consumer.huawei.com/cz/