Značka Vivo chystá na 20. února/februára představovačku v Indii. Hlavním hrdinou by měl být telefon Vivo V15 Pro. O přístroji jsme se zatím nezmiňovali, takže je na čase to napravit, protože se na síti objevil oficiální teaser, který odhaluje design přístroje.

Hlavním tahákem by měla být 32 MPix pop-up přední kamera. Ta ovšem není nějakou žhavou novinkou a mohli jsme ji vidět například u Vivo Nex. Ostatně i celkový design Vivo V15 Pro dost Vivo Nex připomíná. Je tu stejný téměř bezrámečkový displej bez horního výřezu, snímač otisků v obrazovce a dokonce i uložení trojitého fotoaparátu na zadní straně je stejné. Bližší specifikace nejsou známy, ale očekává se, že procesorem bude Snapdragon 710.

Ovšem na rozdíl od Vivo Nex by měl být Vivo V15 Pro poměrně levnější. Předpokládaná cena pro indický trh by se měla pohybovat kolem 25000 indických rupií, což je zhruba 350 dolarů. Zda se Vivo V15 Pro podívá i na další trhy zatím není známo, ale podle jedné nepotvrzené zprávy by se údajně měl telefon v březnu/marci začít prodávat v Číně jako Vivo X25.