Stáváme primárním místem pro všechny fanoušky čínských smartphonů, tabletů a technologie obecně a to vše je díky lidem, kteří každý den pracují s odhodláním na tomto projektu (In Order of Appearance):
kb

Karel Baláč, provozovatel & šéfredaktor:

Strůjce myšlenky GizChina.cz. Pokud se vám něco na GizChina.cz nelíbí, je to jen jeho vina. Pokud se vám naopak něco líbí, je to díky ostatním.

 

 

zp

Zbyněk Polívka, redaktor:

Fanatický vyznavač minimalismu, posluchač širokospektrálního rozsahu hudby, empirik, mechanik, obdivovatel Niemeyera, Schopenhauera, Eschera a Gigera, biker, počítačový nadšenec a zapřísáhlý odpůrce hudební komerce. Životní motto: „Jistota smrti je lepší, než nejistota života“

 

 

ma

Michal Alaxa, redaktor:

Mobilné telefóny a príslušné technológie sleduje už dôb pevnej linky, prvý čínsky telefón mal Huawei Sonic a od tej doby sa to s ním už vezie. Momentálne používa iNew V3, ale nebráni sa žiadnej novinke.

 

 

hk

Hana Kučerová, zástupce šéfredaktora:

Kdesi jsem četla, že člověk může předejít předčasnému nástupu stařecké demence tím, že se začne zajímat o věci, o které se nikdy nezajímal a tím bude aktivovat neuronové synapse v mozku. Tímto se tedy zajímám a aktivuji a doufám, že jsem začala včas. 🙂

 

 

mf

Martin Fabián, redaktor:

Apple ovce, Android fanoušek a Windows uživatel.

 

 

 

markus-150x150

Marek Kučera, redaktor:

Redakční „tvítař“, občasný recenzent a celoživotní „ajťák“, řídící se heslem: padají nám servery, něco si přej.

 

 

martinsvozil

Martin Svozil, redaktor:

Fanoušek mobilních telefonů a všeho, co souvisí se systémem Android.

 

 

 

profil_foto-150x150

Radek Bartko, redaktor:

O čínskou produkci chytrých telefonů se zajímám zhruba rok a snažím se rozčísnout vakuum v povědomí mezi našinci o tomto zatím dost podceňovaném avšak velice dynamickém trhu.

 

 

martin_a

Martin Adam, youtuber a redaktor:

Nadšenec do mobilních technologií, který píchá do všeho prstem protože si myslí, že je to dotyková plocha.

 

 

Ivan Koubek, redaktor:

Digitální nomád osvícený mobilem.

 

 

 

Budeme rádi, když nám přízeň budete zachovávat i nadále a vaše řady budou stále růst. My vám můžeme slíbit, že se budeme snažit.