Značka Poco už má svém kontě několik nových telefonů a rozhodla se zabrousit i do dalších segmentů. Pokud už se pouštět do nějakého gadgetu, je asi dobré začít tím, co nejlépe doplní již vydané telefony. Sluchátka jsou pro tento krok jako stvořená. A když už, tak rovnou hned bezdrátová. To, že o výrobě sluchátek v Poco uvažují, hlásili už na začátku minulého měsíce. Nyní víme, že sluchátka dostanou obchodní název Poco Pop Buds.

O tom, jaký typ sluchátek by mělo Poco vyrábět rozhodli fanoušci v dubnové anketě. Jednoznačně vyhrála TWS sluchátka. A že dostanou název Poco Pop Buds se rozhodlo v anketě následující. Před pár dny ji na svém twitterovém účtu zveřejnil CEO značky, C Manmohan. Ankety se zúčastnilo celkem 21000 fanoušků. Pro název Pop Buds jich hlasovalo 42,4%, což je přibližně 9000 hlasů. Na druhém místě je název Poco Funkz s 27,9% hlasu a třetí místo s 23,9% hlasu získal název Poco Move Buds. Poslední místo připadlo názvu Klip Buds s pouhými 5,8% hlasu.

Takže už víme, co bude Poco vyrábět, víme i jak se to bude jmenovat, ale naprosto netušíme jaké budou parametry a design sluchátek. Spekuluje se o tom, že vlastně o nějakou extra novinku nepůjde. Spíš to budou přejmenovaná sluchátka Mi Air Dots 2 SE. Vzhledem k tomu, že indický trh, kde budou sluchátka primárně uvedena vsází na nižší ceny, tipaři předpokládají, že jednoznačně půjde o sluchátka s dobrým poměrem cena/výkon. Ale na to, zda je tato teorie správná budeme muset zřejmě ještě nějakou chvíli počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.