REDMAGIC, značka smartphonů a příslušenství, která se specializuje na hraní her, nedávno uvedla na trh vylepšenou verzi svého gamepadu s názvem REDMAGIC Shadow Blade GamePad 2. Cílem nového designu je poskytnout hráčům vynikající herní zážitek. A to tím, že přemění chytrý telefon na mobilní herní konzoli.

Shadow Blade GamePad 2 je ideální pro hráče, kteří hledají nepřerušovaný herní zážitek. Uživatelé nyní mohou snadno hrát své oblíbené mobilní, konzolové nebo PC hry připojením nového ovladače REDMAGIC ke svému smartphonu. Dodává se s vyměnitelným levým
a pravým krytem gamepadu. Ty lze snadno vyměnit pomocí magnetických krytů.

Specifikace gamepadu

Tento nový gamepad 2 nabízí při hraní her nulovou latenci díky připojení přes port Type-C. Díky tomu je ideální pro hráče s vysokými přenosovými rychlostmi a stabilitou. Také nastavitelný port Type-C nyní podporuje výšku smartphonu od 110 do 185 mm, což je o 3,3 % více než u předchozí generace. A zajišťuje tak kompatibilitu se všemi smartphony pro nerušené hraní.

REDMAGIC Shadow Blade GamePad 2

Vylepšený design úchopu gamepadu je ideální pro mobilní hráče a obsahuje dvě vlastní zadní spouště, které lze namapovat kombinací 20 pozic kláves. To hráčům poskytuje lepší ovládání a pohodlí. Klávesy jsou k dispozici na silikonovém designu. Ten je pohodlný a přispívá k celkovému estetickému vzhledu gamepadu. Navíc podporuje oddělené nabíjení během hraní, což zvyšuje výdrž baterie.

Na přední straně gamepadu se nachází ALPS, levá páčka, křížová tlačítka, klávesa pro snímání obrazovky, tlačítko REDMAGIC, pravá páčka ALPS, klávesa ABX a klávesa RT. Na zadní straně zařízení se nacházejí lineární spouštěče, které nabízejí stabilitu a přesnost bez driftování nebo dread zone. Tyto spouště jsou flexibilní a snadno ovladatelné, s vysoce plynulou odezvou díky vlastnoručně vyvinutému algoritmu. Jsou také vysoce odolné, zvládnou více než pět milionů stisknutí tlačítek, aniž by se opotřebovaly. Hallovy lineární spouštěče mají 256 vrstev s intervalem odezvy méně než 0,1 mm.

Jsme přesvědčeni, že díky svým prvotřídním funkcím a odolnému silikonovému provedení je tento gamepad dokonalým herním vybavením pro novou generaci mobilních hráčů,” uvedl tým REDMAGIC.

REDMAGIC Shadow Blade GamePad 2: Cena a dostupnost

REDMAGIC Shadow Blade GamePad 2 je nyní k dispozici na oficiálních webových stránkách společnosti REDMAGIC. A cena pro země Evropské unie? 94,90 euro.