Není tajemstvím, že značka Redmi pracuje na telefonu Redmi Note 7 Pro. A je určitě přínosné, že v rámci některých parametrů zástupce Redmi zajímá i názor fanoušků, takže se na ně na čínském Weibo obracejí s žádostí o zpětnou vazbu. Tentokrát se prezident Redmi, Lu Weibing a ředitel Xiaomi, Lei Jun, ptají uživatelů na to, jakou paměťovou kombinaci by u chystaného telefonu uvítali.

Názory fanoušků byly různé a jeden z nich prohlásil, že kombinace 3 GB RAM a 32 GB interního úložiště je už zastaralá a žádal, aby RAM paměť měla kapacitu aspoň 6 GB a vnitřní úložiště aby mělo několik verzí. Jeho názor skutečně nezůstal bez odezvy.

Reagoval na něj Lei Jun a naznačil, že je možné, že Redmi Note 7 Pro půjde na trh ve dvou paměťových verzích s 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště v prvním případě. Druhá verze by mohla mít 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Ovšem s největší pravděpodobností bude zachována i ona kritizovaná varianta 3 GB RAM a 32 GB úložiště.

Jaké další parametry bychom mohli u Redmi Note 7 Pro čekat? Mluví se o 48 MPix fotoaparátu se snímačem Sony IMX586, procesoru Snapdragon 675, případně i o snímači otisků v displeji. Nic však zatím není na 100% jisté. Jisté není ani datum uvedení telefonu, ale očekává se, že by to mělo být v průběhu příštího měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.