Také společnost OnePlus se chystá na představení svých nových vlajkových telefonů řady OnePlus 9. Očekává se, že prezentace proběhne v příštím měsíci. Je víc než jisté, že budou uvedeny model OnePlus 9 a jeho Pro verze. Hovoří se ale i o třetím přístroji v této řadě. Není však jasné, jaký bude jeho název. Podle nejčerstvějších zvěstí by to mohl být OnePlus 9R.

Už loni začali tipaři na síť vysílat signály o třetím telefonu v řadě OnePlus 9. Nejdřív se spekulovalo, že to nebude model s označením 9E. Následně v lednu/januári letošního roku se zas tipaři přikláněli k názvu 9 Lite. Dosud je ale snad jisté jen to, že třetí telefon v řadě by měl dobrý poměr cena/výkon. Ovšem podle poslední zprávy, kterou zveřejnil Evan Blass na stránkách Voice, by se měl tento třetí model jmenovat OnePlus 9R.

Odhad názvu třetího telefonu vychází z kusu vývojového firmwaru, kde se název OnePlus 9R objevil. Samozřejmě to nemusí nic znamenat, ale vzhledem k tomu, že se představení řady nových telefonů OnePlus blíží, je pravděpodobné, že dnešní zvěsti jsou přesnější než ty z loňského roku. Ovšem někteří tipaři o názvu 9R přesto pochybují a ruku do ohně by za něj nedali. Ať tak či tak, spekuluje se, že telefon dostane procesor Snapdragon 865 nebo možná i Snapdragon 870. Otazníku kolem tohoto stroje je zkrátka pořád hodně, proto si raději počkejme na vyjádření samotného výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.