Značka Realme chce po velkém loňském úspěchu na trhu v tomto trendu pokračovat i letos. I nadále hodlá rozšiřovat své portfolio o další produkty, ať už jsou to různé nositelnosti nebo spotřební elektronika. Včera v Indii značka uvedla řadu telefonů Narzo 30 a zároveň s nimi představila i nová TWS sluchátka Realme Buds Air 2. Sluchátka mají podporu aktivního potlačení šumu (ANC) a také režimu s nízkou latencí.

Hlavní parametry

Zbrusu nová sluchátka Realme Buds Air 2 mají podobný design jako loňský model Buds Pro. Jsou ale nástupci sluchátek Buds Air, která se na trh dostala na konci roku 2019. V souvislosti s tím tu najdeme mnohá vylepšení. Kromě již zmíněné podpory ANC mají sluchátka i vlastní čip R2. Podle výrobce by měla nabídnout o 80% delší výdrž baterie a až o 35% nižší latenci, než má jejich předchůdce.

Buds Air 2 mají také 10 mm měnič DCL. Díky tomu je zvuk čistší a basy jsou plnější. Také frekvenční odezva by měla být mnohem lepší. Přidán byl i režim Bass Boost +, Lively a Clear. Pro kvalitní poslech audio knih nebo podcastů je tu režim Bright Audio. Spárování s telefonem nebo přehrávačem probíhá přes Bluetooth 5.2. s podporou Google Fast Pair.

Mezi další funkce patří dotykové ovládání, chytrá detekce opotřebení, dvoukanálový přenos a nebo certifikace IPX5. Zajímavostí je i herní režim s nízkou latencí 88 ms, což je výrazné vylepšení oproti předchozí generaci, která měla latenci 120 ms. Výdrž sluchátek při vypnutém ANC by měla být až 25 hodin. Se zapnutým ANC se výdrž sníží na 22,5 hodiny. Realme Buds Air 2 budou nabízena v barvách Closer Black a Closer White. Cena je nastavena na 3299 indických rupií, což je zhruba 45 dolarů. Prodeje začínají 2. března/marca na indickém Flipkartu a Realme.com.