Sotva toto úterý společnost Meizu oficiálně potvrdila, že 3. března/marca představí telefony Meizu 18 není dne, abychom se o chystaných přístrojích nedozvěděli něco nového. Informace jsou oficiální, takže bychom jim mohli věřit. Zatím se ale stále točí především kolem displeje modelů Meizu 18 a Meizu 18 Pro.

K dnešnímu dni víme, že oba telefony Meizu 18 budou mít prémiový design. K němu patří i zakřivený displej. V jeho horní středové části bude uložena „díra“ pro přední kameru. Pod obrazovkou bude také uložen snímač otisků prstů, z čehož plyne, že půjde o panel typu AMOLED, konkrétně Samsung E4. K těmto informacím rovnou přidáme další, které se dnes objevily na oficiálním účtu Meizu na čínském Weibo.

Dnes jde o dva teasery, kdy každý je určen jednomu z modelů řady Meizu 18. A opět se podíváme na parametry displejů chystaných telefonů. Standardní verze bude mít obrazovku s úhlopříčkou 6,2 palce. Její rozlišení výrobce bohužel neuvedl. Pro verze bude mít stejně velkou obrazovku a v tomto případě víme, že bude mít rozlišení 2K. Na závěr můžeme přihodit ještě odhady tipařů, podle kterých by měla mít standardní verze rozlišení FullHD+. Dále odhadují, že oba modely budou mít obrazovky s vysokou obnovovací frekvencí až 120 Hz. Použity by měly být procesory Snapdragon 888 u Pro verze a Snapdragon 870 u standardní verze. Další oficiální informace očekáváme už zítra.