Akční kamerky už za dobu své existence na trhu zcela zdomácněly a naštěstí tak už výrazně padají i ceny solidních použitelných modelů. Není tak nutné za velmi dobrý kousek vysázet na dřevo několik tisíc jako v minulosti. Takže pokud patříte k milovníkům snímání svých sportovních výkonů třeba na kole, na lyžích nebo pod vodní hladinou, tak určitě akční kamerku vlastníte nebo po ní pošilháváte. A v tom případě by se vám mohla líbit dnešní nabídka e-shopu Tomtop na model AT-G100.

Akční kamerka AT-G100 má totiž solidní parametry pro nenáročného uživatele a navíc si na její pořízení určitě nemusíte brát hypotéku. Kamerka má 2-palcový LCD displej pro zobrazení obsahu, ale hlavně 12 Mpix senzor schopný záznamu FullHD videa se 30fps. A se 140-stupňovým úhlem záběru toho dostanete do videa také poměrně hodně. Kamerka podporuje Wi-Fi připojení, záznam uložíte na microSD kartu a navíc vestavěná dobíjecí 900 mAh baterie vydrží skoro 2.5 hodiny záznamu. A v balení navíc dostanete i obal pro podvodní využití, vodotěsný do 30 metrů. Kamerka samotná pak váží jen 52 g a s rozměry 60x41x24 mm je opravdu kompaktní.

Na e-shopu Tomtop ji pak pořídíte jen za 20.99 dolarů v bleskových prodejích z čínského skladu, ale zásoby jsou samozřejmě omezené. A když už hovoříme o výprodejích na e-shopu Tomtop, tak musíme zmínit slevy před úderem Nového roku. V nabídce je slušná porce produktů s až 70 % slevami a navíc zákazník dostane jako bonus 10 % slevový kupón na cokoli. Takže se na vše určitě mrkněte, možná ještě vánoční nákupy pořádně neukojily váš nákupní hlad.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.