Na trhu s laserovými gravírovačkami se nám objevila nová značka. Jedná se o Swiitol, jejíž příběh společnosti jsme si už jednou připomněli. A my se dnes podíváme na jejich jeden zajímavý kousek. Jedná se o model Swiitol E18 Pro, který se aktuálně nachází v akci se slevovým kupónem na eshopu Tomtop.

Laserová gravírovačka Swiitol E18 Pro

Gravírovací stroj Swiitol E18 Pro využívá modrý laser druhé generace, který vylepšuje možnosti řezání. Rám přístroje je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny. Stačí jej pouze vybalit z krabice a začít používat, není potřeba nic instalovat. Laser je vybaven křížovým zaměřovačem s červeným světlem, který dokáže rychleji a přesněji rozeznat rozsah gravírování a určit rovinnost materiálu. Samozřejmostí je panoramatický filtr, který filtruje 97 % ultrafialového záření, aby ochránil váš zrak.

Gravírovat je možné na mnoho různých povrchů – od dřeva, přes pryskyřici, keramiku, bambus, karton, plast, kůži až po kov, sklo a nerezovou ocel. Zařízení dokáže prořezat například 15 mm silné borovicové dřevo nebo černý akrylát tloušťky 15 mm (na více řezů).

Swiitol E18 Pro

Specifikace:

  • Gravírovací plocha: 365 × 305 mm
  • Příkon stroje: 120 W
  • Světelný výkon laseru: 15–18 W
  • Vlnová délka laseru: 455 ± 5 nm
  • Přesnost gravírování: 0,02 mm
  • Hmotnost stroje: 8,5 kg
  • Maximální rychlost gravírování: 36 000 mm/min.
  • Velikost laserového paprsku: 0,08 × 0,08 mm

Laserová gravírovačka Swiitol E18 Pro běží na operačních systémech Win XP, Win 7, Win 8, Win 10, MacOS a podporuje klasický gravírovací software, jako jsou programy LaserGRBL nebo LightBurn.

Aktuálně je Swiitol C18 Pro k dispozici se slevovým kupónem v podobě SWTE18PR za zajímavých 339 euro. Doprava je kompletně zdarma a gravírka jede z evropského skladu. Tedy žádné problémy s celníky. A pokud chce někdo gravírku sakumprdum i s příslušenstvím, ať mrkne sem.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.