Týdny a měsíce nadcházejících večerů můžou vést ke spoustě zajímavých činností. Mezi nimi třeba i k ručním pracím a kutilství. Kreativní tvorba navíc podporuje i ducha a to je něco, co bychom měli každopádně brát v úvahu. Jistotou je, že je náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavou gravírovačku Swiitol E24 Pro se slevovým kupónem na e-shopu Tomtop.

Swiitol E24 Pro 24W využívá pokročilou technologii, která umožňuje preciznější zaostření modrého laserového paprsku na plochu o rozměrech pouhých 0,06 x 0,06 mm, čímž se výrazně zlepšuje kvalita a rychlost gravírování a řezání až o 40 % oproti běžným zařízením. Zlepšený odvod tepla prodlužuje životnost laseru a přístroj je vybaven křížovým polohovacím modulem, který rychleji a přesněji určuje polohu a správně čte rovinu materiálu.

Nová, inteligentní 32bitová základní deska rychleji načítá a zpracovává data a je kompatibilní s volitelným příslušenstvím, jako jsou voštinové pracovní desky, rotační moduly, posuvné pásy nebo čističky vzduchu. Pro bezpečnost je Swiitol E24 Pro 24W vybaven panoramatickým filtrem, který zachytí 97 % ultrafialových paprsků, a nouzovým STOP tlačítkem pro okamžité zastavení přístroje v případě potřeby. Práci usnadňuje moderní mobilní aplikace APP BURNLAB, dostupná pro Android i iOS. Gravírovačka je kompatibilní s programy LaserGRBL a LightBurn, které fungují na systémech Windows (XP až 10) a Mac. Podporuje také různé datové formáty, včetně NC, BMP, JPG, PNG, DXF a dalších.

Swiitol E24 Pro

Gravírka Swiitol E24 Pro ve Flash Sale

Oficiální cena dostala pořádně na frak. Kam až spadla? Díky probíhajícím bleskovým prodejům a slevov0mu kódu SWTE24PR až na 395 euro a vy tak můžete výrazně ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z evropského skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka Swiitol E24 Pro určitě velmi zajímavou volbou. A doprava je kompletně zdarma!

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.