Týdny a měsíce nadcházejících večerů můžou vést ke spoustě zajímavých činností. Mezi nimi třeba i k ručním pracím a kutilství. Kreativní tvorba navíc podporuje i ducha a to je něco, co bychom měli každopádně brát v úvahu. Jistotou je, že je náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavou gravírovačku Swiitol E6 Pro se slevovým kupónem na e-shopu Tomtop.

SPECIFIKACE Swiitol E6 Pro

Tato gravírovačka je postavena na robustním rámu z hliníkové slitiny; díky tomu není třeba žádné sestavování a zprovozňování. Rám tvoří jednolitý celek, což spolu s kovovými konstrukcemi kolejnic zajišťuje minimální chvění i při vysokých rychlostech gravírování až 36.000 milimetrů za minutu. Pracovní plocha má rozměry 365 x 305 mm, operuje na ní laser se zvýšenou přesností – cílová plocha má minimální rozměry 0,06 x 0,06 milimetrů.

Swiitol E6 Pro

O řízení celého procesu gravírování se stará zcela nová 32bitová základní deska. Poskytuje vysokorychlostní příjem a zpracování vstupních dat, a je možno ji příslušenstvím rozšířit o funkce automatického ostření a obnovení procesu gravírování po vypnutí. Ovládat ji můžete prostřednictvím praktické mobilní aplikace BURNLAB, která je dostupná pro iOS i Android. Nemusíte ji nikde hledat, stačí naskenovat QR kód v manuálu přiloženém k přístroji.

Gravírovačka E6 Pro od SWIITOL je kompatibilní s celým spektrem pokročilých gravírovacích programů, jako jsou LaserGRBL či LightBurn. Podporuje systémy Windows (XP a novější) a také systém macOS od Applu. Je kompatibilní s nejběžnějšími formáty, a to včetně formátů NC, BMP, JPG, PNG, DXF a mnoha dalších.

SLEVOVÝ KUPÓN PRO ZAJÍMAVOU GRAVÍRKU

Oficiální cena dostala pořádně na frak. Kam až spadla? Díky kupónu v podobě SWTTE6 až na 189 euro a vy tak můžete výrazně ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z evropského skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka Swiitol C24 Pro určitě velmi zajímavou volbou. A doprava je kompletně zdarma!

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.