Chytré hodinky značky Fitbit patří k poměrně oblíbeným a jedněmi z posledních, které byly letos vydány a prodávají se i na českém trhu je model Fitbit Versa 2. Tyto hodinky kromě jiného podporují i Spotify pro přímé streamování hudby a podcastů. Ovšem starší modely jako jsou Fitbit Versa, Versa Lite a Ionic tuto aplikaci nepodporují. To se nyní mění a i tyto tři modely mohou přehrávat hudbu pomocí přidané aplikace. Jde o původní verzi, takže v hodinkách najdete převážnou většinu jejích funkcí.

Podle informací na stránkách Tizenhelp aplikace Spotify tak přímo v hodinkách umožní přehrávání hudby, pauzování a přeskakování skladeb. Nabídne také informace o právě přehrávaných skladbách nebo přehrávání skladeb z vaší knihovny. Díky této appce budete moci ukládat své oblíbené písničky nebo podcasty přímo do hodinek a přehrát si je později. Navíc se pomocí funkce Spotify Connect bude možno připojit i k jiným zařízením jako jsou televize, reproduktory nebo PlayStationy.

Jste-li majiteli některých z výše jmenovaných hodinek Fitbit a rádi byste si aplikaci vyzkoušeli, postup instalace aplikace je jednoduchý. Otevřete Aplikace, následně Všechny aplikace a poté vyhledejte Spotify. Po instalaci otevřete složku Moje aplikace a přihlaste se. Následně si už jen budete užívat přehrávání hudby přímo z vašich hodinek.