Společnost OPPO oznámila nové partnerství s hudební streamovací platformou Spotify. Jejich společným cílem je vytvořit zcela nový, jednoduchý a přizpůsobitelný hudební zážitek na chytrých telefonech OPPO prostřednictvím nejnovějšího operačního systému ColorOS 13, který běží na Androidu.

Díky plné integraci aplikace Spotify s mnoha novými inteligentními funkcemi systému ColorOS 13, si nyní posluchači mohou vychutnat hudbu, podcasty a audioknihy se snadnějším přístupem a pohodlným ovládáním aplikace Spotify na domovské obrazovce svého zařízení OPPO.

Oppo a Spotify

Oppo a Spotify

Uživatelé chytrých zařízení OPPO s operačním systémem ColorOS 13, se dočkají snadnějšího přístupu k hudební aplikaci Spotify. Nové řešení zahrnuje:

  • Smart Always-On-Display (AOD): AOD poskytuje posluchačům služby Spotify nový způsob, jak mít svou hudbu, podcasty a audioknihy na dosah ruky. Uživatelé služby Spotify mohou teď pouhým pohledem na AOD a dvojím klepnutím na ovládací panel hudby zjistit, jaký obsah Spotify právě přehrává, aniž by bylo nutné zařízení otevřít. Integrace s AOD uživatelům také umožňuje ovládat přehrávání jejich oblíbeného zvukového obsahu ze služby Spotify a přistupovat k doporučením obsahu Spotify – to vše bez nutnosti odemykání zařízení.
  • Shelf: Nová funkce Shelf v systému ColorOS 13 obsahuje vestavěnou kartu Spotify, která obsahuje doporučení obsahu na Spotify. Zárověň mají uživatelé pouhým posunutím prstu přístup ke své oblíbené hudbě v aplikaci Spotify.
  • Widgety na domovské obrazovce: Na domovskou obrazovku systému ColorOS 13 lze přidat také widget Spotify, který zajistí rychlý a snadný přístup k aplikaci.
  • Hodiny: Integrace s budíkem v aplikaci Hodiny v systému ColorOS 13 umožňuje uživatelům probouzet se každé ráno s oblíbenými skladbami, seznamy skladeb a podcasty Spotify.

Oppo a Spotify

Naše partnerství se společností Spotify představuje odhalení nových možností operačních systémů pro chytré telefony OPPO,“ řekl Gary Chen, ředitel pro softwarové produkty společnosti OPPO. „Prostřednictvím chytrých, uživatelsky pohodlných funkcí, vyvinutých s našimi partnery, přinášíme uživatelům inteligentnější a efektivnější operační systém, který jim umožní trávit více času poslechem hudby a s dalšími nejoblíbenějšími funkcemi smartphonů OPPO.

ColorOS 13

Ian Geller, globální ředitel pro rozvoj spotřebitelského prodeje ve společnosti Spotify, dodal. „Ve Spotify se vždy snažíme nabídnout našim uživatelům ten nejlepší zážitek z poslechu.“ Spojení Spotify a OPPO má „pozvednout zážitek ze služby Spotify prostřednictvím chytrých funkcí systému OPPO ColorOS 13. Přinést tak přidanou hodnotu stávajícím i novým zákazníkům obou značek,“ řekl Geller.

ColorOS 13 je nejnovější operační systém od společnosti OPPO. Uživatelská nadstavba běží na systému Android. Jednoduchý a pohodlný systém ColorOS 13 s akvamorfním designem obsahuje řadu chytrých a inteligentních funkcí. Mezi ty patří například Multi-Screen Connect, Meeting Assistant, Smart AOD a Home Screen Management. Systém ColorOS, poskytuje exkluzivní, inteligentní a uživatelsky přívětivé prostředí více než 500 milionům aktivních uživatelů po celém světě. Je k dispozici v 67 jazycích, včetně češtiny, angličtiny, francouzštiny, španělštiny anebo třeba hindštiny.