Vlna popularity retro herních konzolí jen tak neopadá a výrobci se snaží dostat na trh vlastní verze starých dobrých herních zařízení ze zlaté herní éry. A protože dnes nikdo nemá čas hrát v poklidu domova, tak mezi nejoblíbenější patří kapesní přenosné herní konzole, protože můžete přece jen hrát kdekoliv. A jeden takový kousek pro vás máme i dnes z nabídky e-shopu Tomtop, takže si pojďte s námi zavzpomínat na legendární 8-bitové časy…

Kapesní herní konzole z této nabídky je opravdu miniaturní a se 170 g vám určitě ani neutrhne kapsu. Nabízí 3-palcový barevný displej, možnost připojení AV kabelem k větší obrazovce, vylepšený design včetně L/R tlačítek na zadní straně nebo 1020 mAh kapacitu baterie pro pěkných pár hodin výdrže na hraní. To nejdůležitější se však skrývá uvnitř, protože konzole má vestavěných plných 500 klasických her dob minulých a najdete tam opravdu legendární kousky jako Contra a spoustu jiných. Takže se nudit rozhodně nebudete.

 

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je tato kapesní herní konzole k dostání hned ve čtyřech barevných provedeních (černá, červená, žlutá a černá) a cena je pouhých 9.99 euro. Takže si za hubičku můžete pořídit obří balík klasických her v přenosném balení, což je pro každého nostalgického hráče prostě neodolatelné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.