Moderní fotoaparáty mobilních telefonů dovedou vytvořit opravdu kouzla, ale přece jen v několika oblastech naráží na hardwarové limity. Konkrétně třeba ve snímání panoramat mají často jisté rezervy a samozřejmě nezvládnou ani 360° záznam nebo záznam VR videa. Právě pro tyto činnosti se tak hodí externí kamerka a my pro vás dnes máme akci na jednu velice zajímavou. Na e-shopu Tomtop je totiž momentálně v prodeji model Huawei CV60, který se určitě bude nadšeným fotografům líbit.

Panoramatická kamerka Huawei CV60 je totiž specialistou v oboru a nabídne hned dva 13 Mpix snímače s 210° širokoúhlými čočkami. Ty se pak postarají o panoramatická videa až ve 2K rozlišení,  360° videa a fotografie nebo dokonce i VR videa. K dispozici je i efekt rybího oka a možnost vytváření vlastních GIF animovaných souborů, takže se kreativitě meze opravdu nekladou. Čím se kamerka odlišuje od konkurence je možnost připojení přímo k telefonu, protože se zasune do USB Type-C portu a neřešíte tak výdrž baterie nebo úložný prostor, o vše se postará telefon. Stačí jen stáhnout doprovodnou aplikaci. A v bleskových prodejích ji momentálně pořídíte jen za hezkých 31.99 dolarů v modré nebo červené variantě.

A když už tak hovoříme o e-shopu Tomtop, tak musíme zmínit i právě probíhající rozsáhlé podzimní akční nabídky a aktivity. Soudruzi z Tomtopu se tentokrát opravdu rozmáchli a tak se fanoušci dočkají nejen klasických slev a kupónů, ale i extra nabídek pro nové zákazníky, bonusové body za registrace nebo dokonce produkty zcela zdarma ve sdílecích komunitních soutěžích. To je samozřejmě jen velmi hrubý nástřel podzimních aktivit tohoto e-shopu, takže můžeme jen doporučit se k nim na stránky podívat, protože vás určitě něco zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.