Dnešní ráno zahájíme, jak je už dobrým zvykem, další nadílkou doporučení na levné čínské produkty, tentokrát z nekonečných zásob tržiště Ebay. V nabídce bude nejen extra levný chytrý náramek, ale i šikovná bezdrátová TWS sluchátka. Takže pokud si takhle na začátku podzimu chcete nadělit něco hezkého třeba pro běhání nebo jiné sportovní aktivity, tak čtěte dále a možná se naším malým článkem necháte inspirovat.

Jako první si vezmeme na paškál chytrý náramek RD11, který zaujme nejen extra nízkou cenou. Může nabídnout třeba barevný dotykový 1.14-palcový displej s rozlišením 240 x 135 pixelů, připojení k telefonu pomocí Bluetooth 4.0, senzor pro snímání srdečního tepu, krevního tlaku nebo okysličení krve, podporu všemožných notifikací a alarmů, sledování sportovních výkonů, 150 mAh kapacitu baterie s přímým USB nabíjením nebo voděodolnou certifikaci IP67. TPU pásek máte k dispozici hned ve čtyřech barevných provedeních a vše je k mání momentálně jen za 11.95 dolarů.

A ke sportovnímu vyžití se vám mohou hodit i bezdrátová TWS sluchátka G6S, protože se jedná o malé, lehké, šikovné a levné řešení. Díky modernímu připojení pomocí Bluetooth 5.0 nehrozí výpadky audia a sluchátka jsou navíc opravdu miniaturní s váhou jen 4 g. Samozřejmostí je i vestavěný mikrofon pro hands-free použití a dotykové ovládání. Každé ze sluchátek jde používat i samostatně a baterie s kapacitou 45 mAh vydrží zhruba na tři hodiny provozu. Komu to nestačí, tak dostane i nabíjecí box s dalšími 2200 mAh kapacity, který se dá vužít i jako powerbanka. A cena celého setu ? Pouhých 7.95 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.