Jako každým rokem, tak i letos se fanoušci OnePlus začínají těšit na nový přírůstek do portfolia společnosti. Tím bude OnePlus 7 a jeho uvedení je údajně připraveno na 14. května/mája. A jak bývá dobrým zvykem, Pete Lau není skoupý na informace o chystaném modelu.

Lau na svém twitterovém účtu sdílí krátkou zprávu o OnePlus 7 a říká, že telefon bude „rychlý a plynulý“. Na obrázku s tímto textem je vidět jen silueta přístroje, který má zakřivený displej. Pete Lau ještě dodává, že vyrobit telefon, který funguje plynule je daleko náročnější, než vytvořit přístroj, který je rychlý. Je to skutečný test softwaru i hardwaru.

Určitě je tedy na co se těšit. Podle předchozích zpráv by měl mít letošní OnePlus dvě verze, Standard a Pro. Případně i verzi Pro s podporou 5G. Verze Pro by měla mít Super AMOLED displej s rozlišením QuadHD+ a obnovovací frekvenci 90 Hz. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh s rychlým 30 W nabíjením Warp Charge. To vše dohromady potvrzuje Lauova slova o rychlosti telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.