Pomalu a jistě se schyluje k velké události pro fanoušky značky OnePlus, protože chystaný OnePlus 7 už je podle všeho opravdu za rohem. Poslední zprávy z čínského tábora navíc naznačují, že by se OnePlus tentokrát mohli inspirovat u Huawei nebo Samsungu a světlo světa by tak mohly hned tři rozdílné verze telefonu. K základnímu modelu OnePlus 7 by se měl přiřadit vybavenější Pro model a také varianta s podporou 5G sítí.

Konkrétní specifikace telefonu ještě samozřejmě nejsou k dispozici a k mání jsou tak jen dohady a spekulace. Několik dní zpět alespoň internetem proběhlo údajné nové motto nové řady „Go Beyond Speed“ spolu s datem vydání někdy v květnu. Dnešní nejnovější tweet ze zasvěceného zdroje pak tento květnový termín upřesňuje a podle všeho by tak ke globálnímu představení všech verzí OnePlus 7 mělo dojít už 14. května. Takže zhruba za měsíc budete pomalu hledat kladiva na kasičky.

V příštích dnech by tak mělo dojít k zásadnímu nárůstu zaručených zpráv zabývajících se specifikacemi a odlišnostmi jednotlivých verzí OnePlus 7. Jasného totiž kromě Snapdragonu 855 a Super AMOLED displeje není skoro nic, i když přítomnost vysouvacího selfie modulu se už dá s velkou pravděpodobností čekat také. Tak jak se na novou generaci OP těšíte ?