Čínské obchody nejsou plné pouze chytré elektroniky, ale k nalezení je v podstatě cokoliv, co si zamanete. Tedy možná s pořízením pandy v nadživotní velikosti budete mít malý problém, ale třeba se pletu. Dnes pro vás máme malou odbočku právě od záplavy chytrých hodinek a náramků, protože na Gearbestu mají akci na klasické sportovní Quartz hodinky CASIO GA-700 v bílé verzi. A dojde i na nějaký ten slevový kupón.

Čekáte chytré funkce nebo připojení pomocí Bluetooth k vašemu telefonu, jak je u chytrých nositelností zvykem ? Tak to si nechte zajít chuť, protože CASIO GA-700 jsou opravdu jen klasické hodinky sportovního střihu. Dočkáte se alespoň 20M voděodolnosti, výborné viditelnosti díky decentnímu LED podsvíceni, nastavitelného řemínku z materiálu s příměsí pryskyřice a dokonce hodinky mají i kompas a teploměr. Konstrukce vypadá také na první pohled velmi odolně, takže se nemusíte bát je vzít i na náročnější aktivity.

Stylové bílé sportovní Quartz hodinky slavné značky CASIO GA-700 jsou na e-shopu Gearbest momentálně k mání jen za 89.95 dolarů s použitím slevového kupónu GA-700-7A. Nabídka je omezena na 500 kusů, takže pokud dáváte přednost klasickému designu hodinek mohly by se vám líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.