Elektrokola se v dnešní době stále více prosazují a je celkem snadné pochopit jejich přitažlivost. Možnost pomoci vašemu šlapání výkonným motorem je prostě perfektní a dělá z něj skvělý nástroj pro dojíždění do práce. Nebo společníkem pro vaše lehká každodenní dobrodružství v přírodě. Správné elektrokolo někdy potřebuje i skládací konstrukci, abyste ho mohli snadněji skladovat a přepravovat. Našlapané elektrické kolo elektrokolo Samebike MY-SM26 splňuje skoro všechny tyto požadavky a nyní jej můžete získat s příjemnou masivní slevou v akci na Cafago. Pojďme se tedy na něj podívat.

Kolo Samebike MY-SM26 je dostupné v černé a bílé barvě. Samotný rám z hliníkové slitiny letecké třídy 6061, takže je opravdu pevný. Samotná konstrukce udrží hmotnost až 150 kg, přičemž samotné kolo váží 21 kg. Ultralehké desetinožové kolo z hořčíkové slitiny má 26 palců, takže kolo je vhodné do každého terénu. Vychytávkou je také uzamykatelná přední vidlice. Délka kola je 170 cm a jeho výška činí 102 cm.

Elektrokolo Samebike MY-SM26

Velký LDC displej a dojezd 70 km

Na řídítkách je poměrně velký LCD displej, na kterém si můžeš navolit tři režimy jízdy a k tomu si můžete nastavit i 5 stupňů, jak moc má elektromotor při jízdě pomáhat. Kromě toho se na displeji ukáže dojezd, aktuální rychlost, výkon, ovládání světlometů i funkce diagnostiky poruch. Baterie má výkon 350 W a váží 3 kg. Můžeš ji jednoduše vyjmout a nabít pomocí auta nebo pohodlně doma. Potrvá to kolem čtyř až šesti hodin.

Maximální rychlost je stanovena na 30 km/h. Co se týče dojezdu, tak ten souvisí s hmotností řidiče i členitostí terénu. Výrobce jej však udává na minimálně 70 km.

Elektrokolo Samebike MY-SM26 ve Flash Sale

Elektrokolo Samebike MY-SM26 aktuálně můžete získat za příjemnou cenu 599 euro díky aktuálně probíhající Flash sale. Doprava je z evropského skladu a kompletně zdarma, tedy žádné problémy s DPH nebo snad s celníky.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.