Fanoušci fitness náramků už dlouho vyhlížejí následníka Mi Band 2. Určitě bychom se ho měli dočkat letos a dost možná už za pár dnů na výroční konferenci Xiaomi. Že Xiaomi Mi Band 3 bude může dokazovat i uživatelská příručka, která se objevila na internetu.

Pravda, fotky pocházejí z čínských zdrojů, ale proč jim pro tentokrát nevěřit. Ostatně i Lei Jun byl viděn při uvedení Black Shark s náramkem Mi Band 3 na ruce.

Příručka je sice psána jazykem rozsypaného čaje, takže nějaké zásadní detaily z ní vyčtou jen kovaní sinologové, ovšem i náčrtky mohou lecos napovědět.

Z obrázků je patrno, že v rámci designu se Band 3 podobá svým předchůdcům, nakonec proč výrazně měnit něco, co je prověřeno a funguje. Hlavní modul lze z náramku vyjmout a do řemínku je uložen podobně, jak tomu je u Mi Band 2.

Modul Xiaomi Mi Band 3 je na rozdíl od Band 2 více zaoblený a vypouklý. U náramku třetí generace najdeme také kruhové tlačítko a displej by měl být zřejmě dotykový. Vzhledem k tomu, že Xiaomi Mi Band 3 prošel Bluetooth certifikací, bude podporovat Bluetooth 4.2 a měl by být i odolný vůči vodě a prachu díky certifikaci IP67.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.