Od vydání náramku Mi Band 2 už déle než rok čekáme na Xiaomi Mi Band 3. Vše, čeho se nám dostalo byly jen speciální edice a spousta ujištění, že nový náramek se připravuje.

V polovině loňského roku však začaly prosakovat zprávy, že letos bychom se už opravdu měli dočkat a podle toho, že Xiaomi Mi Band 3 právě dostal Bluetooth certifikaci to vypadá, že můžeme pomalu začít jásat.

Xiaomi Mi Band 3

Přestože z certifikačního výpisu nevytáhneme nějaké zásadní údaje o parametrech, berme jej jako potvrzení, že Mi Band 3 je na cestě. Bude ho vyrábět společnost Huami a nebude chybět podpora Bluetooth 4.2.

Samozřejmě se předpokládá, že nový náramek bude obsahovat obvyklou sadu funkcí jako je krokoměr, snímač tepové frekvence, senzor spálených kalorií a třešničkou na dortu by mohla být GPS.

Očekáváme, že další podrobnější informace o Mi Band 3 budou postupně unikat a mezi tím, než se dozvíme vše podstatné, můžete mrknout na naši recenzi jeho předchůdce Mi Band 2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.