Veletrh MWC 2018 dnes oficiálně otevřel svou náruč pro tisíce nadšenců a na konci dne už si můžeme odškrtnout jednu velkou představovačku ze seznamu, protože Leagoo se do toho pustili od začátku hned zhurta. Jak slíbili, tak si přivedli na představení pomoc v podobě fotbalistů z klubu Premier League Tottenham Hotspur, aby události dodali patřičný lesk. A naservírovali nám dvojici nových telefonů, tak se na ně pojďme podívat.

Prvním kusem je Leagoo S9, které předvedli s poněkud bombastickým dovětkem „první Android iPhoneX na světě“, což evidentně odkazuje k designu telefonu. Ten pak může nabídnout 5,85-palcový IPS displej s HD+ rozlišením a typickým „vykousnutím“ displeje, procesor MT6750, 3 GB RAM, 32 GB rozšířitelné vnitřní paměti, 3300 mAh kapacitu baterie a Android 8.1 Oreo pěkně hned z výroby. Dále je pak S9 vybaven technologií Face Access, která údajně odemkne telefon rozpoznáním obličeje za 0.1s.

Druhým modelem je pak očekávané Leagoo Power 5 s masivní 7000 mAh baterií a výběrem mezi 5V/5A standardním rychlo-nabíjením pomocí kabelu nebo 5V/1.5A 7.5W bezdrátovým nabíjením. Telefon samotný pak dostal do vínku 5.99-palcový IPS INCELL displej s FHD+ rozlišením, poměr stran 18:9, minimální rámečky po stranách, procesor Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti a také systém Android 8.1 Oreo.

Velká představovací akce spojená s těmito telefony se Leagoo rozhodně povedla a můžeme se jen těšit co nám z jejich strany na MWC 2018 čeká v příštích dnech. Pro detailnější info o nových modelech se můžete mrknout i na oficiální web značky, případně Facebook, kde můžete tyto telefony dokonce i vyhrát v soutěžní akci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.