Focení mobilním telefonem je v dnešní době kratochvíle provozovaná v podstatě kýmkoliv a každý se tak velmi rychle stává expertem a odborníkem na rozmazané snímky vlastního prstu. Ale žerty stranou, některé z fotografických módů opravdu vyžadují slušnou dávku umění a k nim patří i focení panoramat. Udržet telefon v jedné rovině v klepajících se prstech není pro slabé nátury a tak není divu, že nám na to v Číně vymysleli zlepšovák.

Tím je rotační automatický držák na telefon, který vám to krásné panorama prostě udělá opravdu v jedné rovině. Díky univerzálnímu šroubu a nastavitelnému úchytu není problém použít v podstatě jakýkoli telefon a pro pohodlnost je k dispozici v balení dokonce i dálkové ovládání. Pro lepší využití je samozřejmě ideální držák namontovat ještě na tripod, aby se případný třes z ručního držení elemininoval úplně.

A na kolik taková hračka přijde ? S naším slevovým kupónem FED378 to nebude tak zlé, protože ten vám srazí cenu v e-shopu Cafago až na 27.99 dolarů. Kupón platí až do 15. března, takže pokud si chcete vylepšit své panoramatické schopnosti, tak máte možnost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.