Dnes se nám dostaly do ruky nejnovější informace o plánové vlajkové lodi LEAGOO a protože pochází z velké části od známého „únikáře“ Rolanda Quandta, tak se jim dá přisuzovat vysoká míra důvěryhodnosti. Navíc už i výrobci vypustili do oběhu krátké oficiální koncept video představující právě vlajkový model LEAGOO S10, takže do sebe vše hezky zapadá.

Telefon bude údajně velmi slušně vybavený, protože se spekuluje o 6,21-palcovém AMOLED vykousnutém displeji s poměrem stran 19:9 a FullHD+ rozlišením, procesoru Snapdragon 710 nebo Helio P60/P70, 6 GB / 8 GB RAM, 64 GB /128 GB / 256 GB vnitřní paměti, buď duální zadní fotoaparát se senzory Sony 20 Mpix + 13 Mpix nebo 16 Mpix + 8 Mpix, vylepšenou AI technologie a hlavně čtečku otisků prstů integrovanou přímo v displeji, což se prozatím podařilo jen několika málo výrobcům. Ale mějte na paměti to, že se jedná jen o první nástřel specifikací a realita se s ním  může velmi rozcházet.

This slideshow requires JavaScript.

Podle všeho by také měl být telefon financován i pomocí Indiegogo crowdfundingové kampaně, který by měla odstartovat během září/října a snad vykrystalizuje i cena, protože zatím je uvedeno jen velmi široké spektrum 300-500 dolarů. To ale LEAGOO nebrání, aby už dnes nenabídli možnost registrace k získání prvních 21 %  super slev na telefon na stránkách Indiegogo, případně soutěž v tipování ceny na oficiálním webu o jeden kus zdarma. Tak snad se pak na podzim nebudeme divit.