Tak ním to vypadá, že se zase máme ohledně nadcházejícího veletrhu Global Source Exhibition v HongKongu na co těšit, protože se nám do rukou dostaly informace z dílny značky Leagoo. A podle těch se už 18. dubna na tomto veletrhu dočkáme oficiálního představení zbrusu nového vlajkového modelu Leagoo S10, které podle prvních zpráv vypadá opravdu skvěle. Sice toho o něm pořád víme poměrně málo, ale i to stačí ke zvýšení nadějí.

Takže co vlastně o chystaném Leagoo S10 víme ? Pro začátek by měl telefon mít hned trojici zadních fotoaparátu po vzoru nedávno vydaného Huawei P20 Pro a dále by měl disponovat čtečkou otisků prstů hezky integrovanou přímo v displeji. Z dostupného obrázku je navíc zřejmé, že ačkoliv se opět bude jednat o telefon s „vykousnutým“ designem displeje, tak bylo toto vykousnutí opravdu limitováno na naprosté minimum, které už ani tak nevadí. S10 by měla dostat do vínku buď procesor Snapdragon 845 nebo Helio P60, 6GB+128GB nebo 8GB+256GB kapacity pamětí a 6-palcovou úhlopříčku displeje. Prozatím vše vypadá opravdu velmi libově.

Na zmíněné veletržní představovačce 18. dubna (která mimochodem dokonce dostala i své vlastní jméno Leagoo X) bude oficiálně uveden i další z modelů Leagoo, ale tenhle kousek už jsme měli možnost poprvé zahlédnout i na barcelonském MWC. Jde o Leagoo S9 Pro s 6,18-palcovým displejem, procesorem Helio P23, 4 GB RAM a 64 GB vniřní paměti. Tady sice půjde jen o lehce vylepšený S9, ale pokud přijde se slušnou cenou, tak proč ne.