Vydání iPhone X odstartovalo nejen na čínském mobilním trhu novou vlnu napodobování jeho designu a na veřejnost se pomalu derou zástupy telefonů s velmi podobným vzhledem. Je samozřejmě diskutabilní, do jaké míry je tento design s charakteristickým „vykousnutím“ v horní části displeje opravdu šikovný, ale na to se trend a moderna často neptá.

Na vlak pokroku samozřejmě hodlají naskočit i čínští Leagoo a cíle jak je jejich dobrým zvykem nemají zrovna malé. Hodlají se totiž stát díky modelu Leagoo S9 prvním dostupným telefonem s tímto designem vybaveným nejnovějším systémem Android 8 Oreo. Asi to bude docela honička, protože s podobnými telefony se v poslední době roztrhl pytel, ale proč ne, fantazii se opravdu meze nekladou.

Leagoo S9 by mělo být poprvé představeno už velmi brzy na únorovém veletrhu MWC 2018 v Barceloně, takže bychom měli mít šanci si ho osahat a zhlédnout pěkně osobně. Na oficiálních fórech Leagoo navíc momentálně probíhá akce, ve které můžete jeden kousek tohoto telefonu vyhrát zdarma, takže proč nepokusit Štěstěnu. Mrkněte na to.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.