Toužíte si vyrábět vlastní 3D hračky, doplňky nebo gadgety ? Nechce se vám utrácet nekřesťanské sumy za 3D tiskárnu k uskutečnění svého snu ? Potom by se vám mohla zalíbit nabídka bleskových prodejů e-shopu Tomtop, protože výborná 3D tiskárna Anet A8 je momentálně v nabídce za velmi rozumných 122.83 euro.

Anet A8 je velmi dostupná 3D tiskárna, ale to neznamená, že se jedná o nějaký okleštěný a špatně vybavený model. Jedná se o DIY kit, takže si tiskárnu pěkně sami sestavíte a hned zkraje se tak nažhavíte do kreativní činnosti. Tiskárna má LCD obrazovku, ovládání pěticí tlačítek, podporu SD karet a offline tisku a poradí si s širokou škálou 3D výplňových materiálů, ať už se jedná o ABS, PLA, HIP, PP nebo Nylon.

Nejen díky ceně se jedná o kousek vhodný pro začátečníky a nadšence pro 3D tisk, takže splnění všech kreativních snů je opravdu na dosah ruky. V nabídce bleskových prodejů e-shopu Tomtop ji najdete jen za 122.83 euro a díky dodání z německého skladu se jedná o zcela finální cen u bez dalších doplňkových daní a celních poplatků. Tak na co čekáte ?