Skoro každý výrobce se v poslední době snaží dostat do svého portfolia aspoň jeden telefon s trendy Full-screen designem. Ani Bluboo nezůstává pozadu a jejich Bluboo D5 čerpal inspiraci u Xiaomi Mi Mix 2.

Design je to oč tu běží a proto má Bluboo D5 celoplošnou obrazovku, minimální rámečky a displej s poměrem stran 18:9.

Zadní kamera a snímač otisků mají stejnou velikost i tvar, přičemž snímač zdobí zlatý kroužek, takže vypadá o něco větší než ve skutečnosti je.

3,5 mm audio jack je umístěn na horní hraně a micro USB port najdeme na dolní hraně, takže nebude problém zároveň telefon nabíjet a poslouchat při tom hudbu.

Bluboo D5 má 5,5 palcový displej pokrytý Corning Gorilla Glass 4. Nabízen bude ve dvou verzích. První z nich bude mít 3 GB RAM, 32 GB ROM a bude podporovat 4G. Verze s podporou 3G bude mít 2 GB RAM a 16 GB ROM. Ostatně podívejte se na unboxing video, kde uvidíte jak design telefonu, tak obsah balení.

Jistě jste si všimli, že v balení bude kromě telefonu také nabíječka, USB kabel, průhledný kryt, ochranný film, pin na vytažení slotu a záruční a uživatelská karta.

Všechno tohle se bude dát pořídit za méně než 100 dolarů, což nezní špatně. Nevíme sice jakým procesorem je Bluboo D5 osazen, ale doufejme v to nejlepší. Na trhu by se měl telefon objevit začátkem března/marca. Bližší informace jistě brzo najdeme na oficiálních stránkách společnosti.