Samsung představí novou generaci Galaxy Z Flip 6 a Z Fold 6 na akci Unpacked Event 10. července. Do události zbývá pouhý týden a na internetu se objevila řada úniků a zvěstí. Nejnovější z nich pochází od renomovaného tipstera Evana Blasse. Tento tipér odhalil snímky Galaxy Z Flip 6, které nám dávají představu o tom, jak bude nový telefon vypadat.

Samsung Galaxy Z Flip 6 se podobá svým předchůdcům a design se zdá být podobný loňskému modelu Galaxy Z Flip 5. Telefon je k dispozici ve stylové modré barvě Sky Blue.

Galaxy Z Flip 6

Objektiv fotoaparátu má nyní kolem sebe prstenec, který mu dodává odvážnější vzhled. Kroužky fotoaparátu ladí s barvou telefonu, což mu dodává na estetické přitažlivosti. Kryt displeje vypadá podobně jako u loňského modelu. Lze na něm vidět funkce sledování zdravotního stavu, počasí a galerie.

Na trhu jsme se setkali s mnoha smartphony tohoto typu. Například nedávno představená řada Moto Razr 50. Ta disponuje plně funkčním krycím displejem a poměr stran taktéž ideální. Poměr stran krycího displeje u Galaxy Z Flip 6 se však zdá být pro praktičtější využití poněkud nepohodlný.

Moto Razr 50

Samsung Galaxy Z Flip 6: OČEKÁVANÉ SPECIFIKACE

Snímky hlavního displeje zatím nemáme k dispozici, doufejme, že si Samsung dal práci s tím, aby v této generaci nevypadal tak výrazně. Očekává se, že model Z Flip 6 přijde s primárním 6,7palcovým displejem.

Očekává se také, že bude mít vylepšený primární snímač, který prý bude mít 50 Mpx oproti loňským 12 Mpx. Telefon prý také bude poháněn vlajkovým procesorem Snapdragon 8 Gen 3. Několik vylepšení se očekává i v dalších odděleních, například o něco větší baterie. Jak již bylo řečeno, více informací se dozvíme, jakmile bude telefon 10. července oficiálně představen. Takže zůstaňte na příjmu, zde se to dozvíte.