Společnost Huami, která stojí za výrobou chytrých hodinek značky Amazfit, je pověstná svojí vysokou produkcí. Každým rokem pošle na trh několik modelů a ani letos to nebude jinak. Především se očekává, že svou premiéru odehrají modely Amazfit T-Rex Pro a Amazfit GTR 2 eSIM. Oba chronometry budou nástupci loňských modelů, ale kromě nich bychom se měli dočkat i úplných novinek.

Loňský model Amazfit T-Rex byl představen v lednu/januári jako outdoorový chronometr s masivní konstrukcí. Jeho nástupce Amazfit T-Rex Pro nebo možná také T-Rex 2 by proto mohl být uveden v dohledné době. Hodinky už za sebou mají certifikaci FCC, kde byly certifikovány s oběma výše uvedenými názvy, ale jen pod jedním modelovým označením A2013. Podle snímků z certifikačního výpisu je patrno, že hodinky budou mít kruhový displej a budou podporovat GPS. Dále podle jednoho z tipařů mají tyto hodinky interní označení „blancw“.

Ve svém tweetu tipař také zmiňuje další modely chystaných hodinek Amazfit. Mezi nimi najdeme hodinky Healt Watch Pro, GTR 2 eSIM a GTR 2 LTE. První model, tedy Amazfit Healt Watch Pro bude zřejmě exkluzivně uveden jen pro čínský trh, protože stejně tak na tom byl i jeho loňský předchůdce. Hodinky Amazfit GTR 2 eSIM a GTR 2 LTE byly rámcově představeny na veletrhu CES 2021. Jejich oficiální uvedení by ale mělo proběhnout později v tomto roce. Stejně tak nejsou známy termíny představení dalších zmiňovaných chronometrů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.