Jen pár dní po oficiálním představené nových chytrých hodinek už míří nové Huami Amazfit T-Rex do prodejů v mateřské Číně. A nastavená cena vypadá velmi lákavě, protože se hodinky budou prodávat jen za 799 juanů, tedy v přepočtu zhruba kolem 116 dolarů. To samozřejmě nebude případ mezinárodní verze, která už je doufejme také na cestě, protože čínské ceny jsou pro zbytek světa nedosažitelným snem. Zákazník také má na výběr solidní výběr barev, T-Rex jsou k mání v šedé, kamuflážní zelené, černé, khaki nebo armádní zelené.

Chytré hodinky Amazfit T-Rex nabízí 1,3-palcový AMOLED „Always-on“ displej s rozlišením 360 x 360 pixelů, který je výborně čitelný za každých slunečních podmínek. Celý design je ovlivněn outdoorovým zaměřením hodinek, což jen podtrhují velké kovové šrouby a masivní kovová tlačítka. Vysokou odolnost zaručí celkem 12 vojenských certifikací, které slibují ochranu před teplem, zimou, korozí. vlhkostí a spoustou dalších. Za zmínku stojí i speciální úprava silikonového anti-alergenního řemínku, který by i při dlouhém používání měl zůstat suchá a neklouzat.

Amazfit T-Rex je samozřejmě primárně určen aktivním uživatelům, kteří tak ocení podporu 14 sportovních režimů, BioTracker měření srdečního tepu nebo GPS+Glonass vestavěnou navigaci. Neurazí samozřejmě ani 5ATM voděodolnost a pro chytré hodinky je samozřejmá podpora inteligentních notifikací. Čínská verze má i NFC, ale to nebude k mání pro globální využití. Zbývá jen zmínit výdrž 390 mAh baterie, která by při standardním využití měla dosáhnout zhruba 20 dní. To vše vypadá velmi lákavě a my se tak budeme těšit na mezinárodní dostupnost těchto skvělých nových hodinek od Huami.