V dnešní době supervýkonných mobilních telefonů a emulátorů starých dobrých konzolí není poptávka po samostatných zařízeních se starými hrami až tak vysoká, ale ne každý se spokojí s dotykovou obrazovkou. Proto jsou v nabídce všemožné retro konzole s vestavěnými stovkami starých her, které jednoduše připojíte k vašemu televizoru a pak už jen vzpomínáte na staré klasiky s ovladačem v ruce. Nutnost drátového spojení však může být lehce otravná, proto pro vás dnes máme akci na bezdrátovou herní konzoli DataFrog z nabídky e-shopu Tomtop.

Tato bezdrátová konzole DataFrog je opravdu miniaturní, velikostí ji v podstatě nepoznáte od klasického USB flashdisku. A stejně jako flashdisk ji jednoduše zapojíte do USB portu televize a voilá, herní konzole je na světě. Dva velmi kompaktní ovladače (nutno dostat, že také poměrně retro) pak využívají k připojení infračervené rozhraní, takže nebude opět omezení dráty. Tedy existuje možnost zapojit konzoli samotnou pomocí AV kabelu, ale to bude nutné jen u opravdu starých televizí bez USB portu. V nabídce je pak 600 vestavěných starých her, takže si určitě něco vyberete.

Podobná miniaturní konzole s ultra skladnými ovladači a bezdrátovým připojením se parádně hodí třeba i na cesty, kdy si můžete užít  herní seanci třeba s přáteli na hotelu. Navíc se jejím pořízením ani moc neprohnete, protože je v nabídce e-shopu Tomtop v bleskových prodejích jen za 15.84 euro. Tak jak se vám DataFrog zamlouvá za ty peníze ? Pokud ale patříte mezi náročnější, tak určitě neublíží mrknout i na týdenní nabídku bestsellerů právě na Tomtop, kde jsou k nalezení i mnohem zajímavější kousky v akci, jako třeba koloběžka Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro nebo sluchátka Haylou GT1 Mini.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.