Ohodnoťte článek

Telefony Xiaomi Mi 9 Pro 5G a Mi Mix 4 se pomalu ale jistě přibližují svému představení a zřejmě v souvislosti s tím se objevila i nová produktová stránka Xiaomi. Ať už to bylo nedopatřením nebo schválně, jsou na ní k vidění hlavní specifikace obou přístrojů. To by také mohlo naznačit, že oba telefony budou představeny zároveň.

Xiaomi sice zatím nepotvrdila přesný termín představovačky, ale spekuluje se, že by to mohlo být už 24. září/septembra. Navíc je na čínských stránkách IThome k vidění také upoutávka na Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Poukazuje speciálně na rychlé bezdrátové nabíjení Super Fast Wireless Charging s výkonem 30 W. Telefon má již také certifikaci Tenaa. Podle ní by měl mít 6,39 palcový displej, procesor Snapdragon 855 Plus s až 12 GB RAM a až 512 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh.

Xiaomi Mi Mix 4 by měl mít 2K „vodopádový“ displej podobně jako Vivo Nex 3. Dále je potvrzena také 90 Hz obnovovací frekvence obrazovky. I zde by měl být použit procesor Snapdragon 855 Plus s až 12 GB RAM a údajně až 1 TB interního úložiště. Jeden ze senzorů zadního fotoaparátu by měl mít rozlišení 100 MPix. Přední kamera by měla být vysunovací a rychlé nabíjení by mělo mít výkon 40 W. I u tohoto telefonu se očekává podpora 5G.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.