Osvěžovač vzduchu Xiaomi HL Mini Air v akci
3.7 (73.33%) 3 votes

Pohled na nabídku produktů značky Xiaomi vás vždy překvapí, protože se může v podstatě garantovat, že narazíte na nějaký výrobek, o kterém jste neměli ani tušení že existuje. A často se jedná o příjemné překvapení, protože Xiaomi mají obecně nos na kousky solidní kvality za velmi rozumné ceny. Dnes jsme tak pro vás kápli na zajímavý multifunkční osvěžovač / zvlhčovač vzduchu Xiaomi HL Mini Air v akci na Ebay, takže by byla škoda na něj neupozornit.

Xiaomi HL Mini Air je malé zařízení, které se bude vyjímat na nočním stolku ledajakého fajnšmekra. Tento malý gadget totiž zvládne hned trojici funkcí, takže se jedná o takové renesanční zařízení. Postará se nejen o příjemnou vůni jako aroma difuzér s kapacitou 120 ml, ale zastane i práci zvlhčovače vzduchu a zastoupí i malou noční lampičku. Vyroben je z kombinace ABS + PP materiálů s protiskluzovou podložkou, přičemž ho samozřejmě můžete jednoduše dobít pomocí USB portu. V nabídce je v bílé barvě jen za pouhých 14.99 euro.

 

A když už jsme u šikovných gadgetů do domácnosti, tak nemůžeme zapomenout ani na starý známý Xiaomi WiFi Repeater Pro., To je vylepšená původní verze zesilovače signálu od Xiaomi a nabídne hned dvojici duálních antén, až 300 Mbps rychlosti a dětsky snadnou instalaci. Takže pokud máte problémy s kvalitou nebo dosahem Wi-Fi signálu, tak se vám podobné zařízení může jen a jen hodit, navíc s cenou pouhých 9 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.