Závěr tohoto měsíce bude pro společnost Huawei celkem hektický. Víme, že 26. března/marca hodlají v Paříži uvést svou letošní řadu P30. Navíc nyní oznámili i akci na 25. března/marca a zároveň k ní pustili na síť i upoutávky. Jsou na nich náčrty se stručnými specifikacemi a jmény tří produktů.

Co se tedy chystá Huawei představit? Měl by to být MediaPad M5 Youth Edition a telefony Enjoy 9S a Enjoy 9e. Podle plakátku bude mít MediaPad M5 procesor Kirin 710, baterii s kapacitou 5100 mAh a audio Huawei Histen 3D. Enjoy 9S by měl mít trojitý zadní fotoaparát uložený vertikálně, snímač otisků na zadním panelu, nadstavbu EMUI 9.0, AI funkce a 128 GB vnitřního úložiště.

A posledním kouskem, který Huawei uvede, bude telefon Enjoy 9e. Mělo by jít o cenově dostupný model, takže i specifikace tomu budou odpovídat. Hlavní fotoaparát by měl mít jeden 13 MPix snímač, dále zde najdeme FM rádio, technologii SuperSound a 64 GB interní paměti. Snímač otisků na na zadním panelu, který je na teaseru zobrazen, vidět není. Je tedy možné, že bude uložen v bradě čelní strany. Další parametry všech zařízení budou upřesněny na čínské představovačce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.