Ohodnoťte článek

Chystané Meizu 16s a Meizu 16s Plus určitě potěší fanoušky neotřelého designu, protože v Meizu jsou v poslední době snad jediní, co se pokouší obejít jak výřezy displeje všeho druhu nebo i „průstřely“ pro selfie kamerky. Daří se jim prostě čočku selfie kamerky napěchovat do velmi tenkého rámečku nad displejem, který ani náhodou nepůsobí rušivě. Tady se prostě sluší čínskou firmu pochválit, protože stále existuje spousta zákazníků co se jim podobný přístup líbí.

Dnes se na internet dostal i nové snímek přední strany chystaného modelu a i když se údajně jedná o Meizu 16s, tak bych si osobně vsadil, že jde spíše o masivnější Meizu 16s Plus. Nebo má holt figurant opravdu malé ruce… Každopádně je jasné, že design přední strany se od Meizu 16 vlastně moc nezmění a zásadních rozdílů se dočkáme až na zadním panelu, což nám odhalily fotografie chystaných krytů na tyto telefony v minulých dnech.

Oficiálně by pak dvojice Meizu 16s a 16s Plus měla být představena v dubnu nebo maximálně v květnu s cenou kolem 500 dolarů. Za tu bychom měli dostat procesor Snapdragon 855, 48 Mpix hlavní fotoaparát a pravděpodobně AMOLED displeje s velikostí 6,2-palce pro základní variantu a 6,76-palce pro Plusového obra. A protože Meizu jsou v poslední době oficiálně činní i na našem území, tak bychom se těchto kousků mohli dočkat i u nás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.