Společnost HTC sice není zrovna na vrcholu své popularity a podle některých informací značně omezila svou produkci. Ovšem stále se drží a na 11. června/júna plánuje akci na Tchaj-wanu. Informuje o tom na svých oficiálních stránkách, kde je také k vidění teaser.

Ten však neuvádí jaký telefon bude představen. Slogan, který by se dal volně přeložit jako „nové zařízení – pojďme si hrát s E“, by mohl naznačit, že půjde o herní telefon. Na toto téma se také hodně spekuluje a máme tu hned několik možností, co by HTC mohla představit. Mohl by to být například telefon s kódovým označením HTC 2Q7A100, který se nedávno objevil na Antutu.

Dále by mohl být uveden také přístroj HTC U19e. A pokud by tento tip byl správný, dočkali bychom se telefonu s procesorem Snapdragon 710 s 6 GB RAM a Androidem Pie. S touto výbavou totiž prošel testy Geekbench. Existuje však i další varianta tohoto telefonu, kde najdeme čipset Helio P35. Je tedy možné, že pro různé trhy použije výrobce různé procesory. Každopádně raději počkáme až na to, co nakonec bude představeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.