Společnost HMD Global, respektive Nokia Mobile, chystá na zítřek 9. listopadu/novembra velkou prezentační akci. Ta by měla proběhnout ve Spojených státech a mělo by zde být představeno zřejmě více produktů. Američtí fanoušci značky se tedy už mohou pomalu začít těšit, co nového je pro ně přichystáno. Na to konto se už na oficiálním twitterovém účtu značky Nokia objevila i krátká video upoutávka.

Ovšem ani nejzdatnější tipaři si netroufají odhadovat, co by Nokia Mobile mohla ve Spojených státech představit. Ale vzhledem k tomu, že víme minimálně o třech telefonech, jejichž oficiální uvedení se už poměrně dlouhou dobu odkládá, mohly by to být právě ony. Konkrétně se jedná o modely Nokia 6.3, Nokia 7.3 a Nokia 9.3 PureView. Ovšem ve hře by mohly být i dva další telefony, a to „hloupé“ modely Nokia 6300 4G a Nokia 8000 4G.

Dokonce není vyloučeno ani to, že výrobce připravil něco speciálního přímo pro americký trh, což bychom mohli dedukovat z upoutávky. Ale to je spíš jen velká spekulace. Spekuluje se i o tom, že podle data a času plánované představovačky, tedy 9. 11. v 9:00 EST, by mělo jít jen o model Nokia 9.3 PureView. V září/septembri totiž zástupci HMD Global naznačovali, že právě tento telefon představí v listopadu/novembri, takže 9.11. by byl ideální termín. Ať bude nakonec představeno cokoli, zítra budeme v obraze.