Sobotní rána jsou ideálním momentem k relaxaci v teple domova a relaxačnímu surfování po oblíbených stránkách. Pokud čtete tento článek, tak je jasné, že mezi ně pro vás patříme i my a snad se trefíme do vkusu i dnes. Máme pro naše čtenáře totiž další slevový kupón z e-shopu Cafago a jedná se opět o levnou paměťovou kartu s velkou kapacitou, kterých není nikdy dost.

Konkrétně se jedná o microSD kartu poměrně neznámé značky Blue Wave, která toho nemá ani příliš mnoho v popisu, takže nehrozí nějaké velké rozepisování o specifikacích. Tím nejdůležitějším je údaj o kapacitě 128 GB a označení rychlostní třídy Class 10, což by mělo dostačovat na ukládání záznamu FullHD videa. Samozřejmě bych raději neočekával s touto kartou trhat nějaké rekordy v rychlosti čtení/zápisu, ale to za tu cenu asi ani nečekáte.

MicroSD karta Blue Wave 128 GB je momentálně v nabídce e-shopu Cafago k mání se slevovým kupónem CC5869 jen za 20.82 euro, nabídka pak platí až do 31. března.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.