Xiaomi aktuálně uvolnilo beta verzi MIUI 10 9.3.14 pro vícero svých zařízení. Aktualizace se tentokrát netýká Redmi Note 4, Redmi Note 4X a Redmi S2, u kterých došlo s touto verzí k nespecifikovaným technickým problémům a u S2 kvůli testování Android P.

Changelog je tentokrát opravdu velmi krátký a ve skutečnosti má pouze 2 položky.

Seznam změn MIUI Global Beta ROM 10 9.3.14:

  • Live Wallpaper : oprava chyby, která zabraňovala živým tapetám v zobrazování po probuzení zařízení.
  • Persistent Lockscreen/Zámek obrazovky : nově se uživatelé budou moci rozhodnout, zda se má smartphone okamžitě odemknout (po rozpoznání obličeje) nebo si zobrazit oznámení na zamčené obrazovce.

 

Připomínáme, že než se vrhnete na instalaci a váš telefon běží na nižší verzi než je MIUI 9 nebo 10 ROM, musíte nejprve odemknout bootloader a aktualizovat pomocí fastbootu. Na MIUI 9 a 10 stačí otevřít aplikaci Aktualizace a vyhledat novou aktualizaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o beta verzi, doporučujeme provést zálohu před samotnou instalací.

A zde je seznam zařízení, na které si již aktualizaci můžete stáhnout: Redmi 3S, Redmi Note 4, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi 4X, Mi 5s, Redmi 4A, Mi Max 2, Redmi Note 5A / Redmi Y1 Lite, Redmi Poznámky 5A Prime / Redmi Y1, Mi 6, Mi MIX 2, Redmi Note 5 / Pro, Mi Note 2, Mi MIX, Mi MIX 2S, POCO F1, Mi 8, Redmi 6A, Redmi 6, Mi Max 3, Redmi 5A, Redmi 5, Mi Note 3, Mi 5s Plus, Mi 8 Pro, Redmi Note 6 Pro, Mi 8 Lite, Mi MIX 3.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.