Jste spokojeni s novými technickými vychytávkami a zařízeními? Pokud ne, pak ještě není pozdě napravit všechna nedopatření a koupit si v těchto dnech něco hodnotného. Co třeba slušně výkonný notebook za přijatelnou cenu? Model Ninkear N15 Air se na to hodí dokonale, protože může nabídnout velmi solidní specifikace za velmi překvapivou cenu. Pojďme se tedy na tento notebook podívat podrobněji, jelikož právě ten se aktuálně nachází ve Flash Sale na Cafago.

O výkon se stará moderní 4jádrový procesor Intel N95, který má maximální pracovní frekvenci 3,40 GHz. Stačí tedy na hraní nenáročných her nebo lehkou úpravu fotek. Procesoru dopomáhá operační paměť s kapacitou 16 GB, takže notebook hravě zvládne náročnější multitasking a má rezervu na několik let dopředu.

Co se týče úložiště, najdeme zde rychlé SSD s kapacitou 512 GB. O kvalitní obraz se stará 15,6palcový IPS displej s FullHD rozlišením a maximálním jasem 220 nitů. V rámu displeje nechybí kamera pro případné videohovory. O dostatečnou výdrž se postará baterie o kapacitě 44,89 Wh (až 8 hodin provozu). Hmotnost notebooku je velmi příjemná, pouhých 1679 gramů, takže každodenní přenášení nebude problém. Tloušťka notebooku je 18 milimetrů.

V základní výbavě nechybí čtečka otisků prstů, která zjednoduší každodenní přihlašování do systému nebo do jiných zabezpečených aplikací. Co se týče konektivity, jsou zde Wi-Fi, Bluetooth 5.0, dva USB 3.0 porty, HDMI, 3,5 mm audio jack a LAN port. V notebooku je předinstalovaný Windows 11.

VÝKONNÝ NOTEBOOK NINKEAR N15 Air VE FLASH SALE NA CAFAGO

Právě teď najdete model notebooku Ninkear N15 Air na eshopu Cafago za zajímavých 297,59 €. K tomu je doprava kompletně zdarma z evropského skladu eshopu. Takže žádné starosti s celníky nebo DPH. Tak se na něj podívejte v případě, že byste chtěli nový cenově dostupný, a přitom výkonný notebook.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.