Přenosné bezdrátové reproduktory se staly v poslední době velmi populárními doplňky nejen k mobilním telefonům, protože za velmi rozumné peníze výrazné vylepší zvukové dojmy z audio produkce. Přece jen si přiznejme, že drtivá většina telefonů prostě při hlasitějším přednesu není schopna ucho příliš potěšit. A dnes pro vám máme jeden takový pořádný Bluetooth reproduktor s označením Zealot S67 ve Flash sale na e-shopu Cafago.

S nekompromisním výkonem 60W nabízí ZEALOT S67 nejen bezkonkurenční zvuk, ale také široké pokrytí prostoru. Bez ohledu na to, zda jste venku, doma nebo na večírku, tento reproduktor zvládne vyvolat tu správnou atmosféru s neuvěřitelnou lehkostí.

S vylepšenou vestavěnou baterií o kapacitě 14400 mAh vydrží ZEALOT S67 až 40 hodin na jedno nabití. Dále s nízkou spotřebou energie a stabilním výkonem hraje skoro nepřetržitě, kdykoli a kdekoli. No a v neposlední řadě můžete s Bluetooth bez námahy spárovat svá zařízení a ponořit se do hudby.

Reprák nabízí více než jen Bluetooth připojení. S AUX, TF kartou a USB máte širokou škálu možností, jak si užívat hudbu, ať už jste kdekoli. Jde zkrátka o všestranného parťáka, který vás dozajista nenechá ve štychu.

Zealot S67 ve Flash Sale na Cafago

Zealot S67 přináší zvukový zážitek jako žádný jiný. Díky kombinaci tří velkých reproduktorů a duálních basových membrán vytváří nezapomenutelný zvuk s mohutnými basy, jasnými a průzračnými výškami, a čistým středem. A neurazí pak ani cenou, protože jak je dobrým zvykem, tak reprák je v bleskových prodejích jen za 65,09 eur. Doprava je kompletně zdarma a zboží jede z evropského skladu. Tedy žádné problémy s celníky.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.