Létání s drony se v poslední době vyvinulo v poměrně rozšířený koníček a nadšenců provozujících toto bohumilé hobby jen a jen narůstá. Většina pak spojuje samotné létání s fotografiemi a video snímky shůry, ale existují i zarytí příznivci dronů závodních, kde jde hlavně o pocit a vychutnání letu. Právě pro ně pak máme dnešní nabídku bleskových slev e-shopu Gearbest, kde je k mání miniaturní závodní dron Emax Tinyhawk za velmi zajímavou cenu.

Emax Tinyhawk je jeden z nejlepších dronů pro začátečníky v závodním oboru, protože se jedná vskutku o titěrný stroj, který se vám vejde na dlaň s váhou jen 42 g, ale překvapivým výkonem. Aerodynamický tvar a velmi odolná konstrukce jsou u závodního dronu žádané parametry a Tinyhawek určitě nezklame. Zvládne rychlost až 56 km/h po dobu zhruba 4 minut a jako bonus nabídne i 600TVL CMON kamerku na horní straně pro first-person pohled z letícího stroje, který je jako stvořen FPV 3D zážitek.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest pak najdeme Emaxy Tinyhawk momentálně jen za 81.99 dolarů v bílé barevné variantě, což není špatná. Pro náročné je pak k mání i RTF kombo verze s ovladačem a FPV brýlemi za 165.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.