Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi nepaatří na našich stránkách určitě k žádným nováčkům. A úspěchy slaví i u zákazníků, protože se jedná o jedny z nejdostupnějších kousků, které zároveň patří i k tomu nejlepšímu co na trhu najdete. Není se tak čemu divit, že se dlouhodobě jedná o velmi úspěšné produkty s vynikajícími prodejními čísly. A dnes pro vás máme akci na jejich kousek z jejich produkce díky e-shopu Cafago.

Toto stropní světlo Yeelight se může pochlubit 240 malými LED žárovičkami s celkovou svítivostí 1800 lumenů, plnými 40.000 předpokládanými hodinami provozu a 28W spotřeby.  Samozřejmostí je pak možnost regulace teploty barev, hodnoty jasu a díky Wi-Fi 2.4 GHz připojení také i možnost ovládání pomocí telefonní aplikace či hlasového ovládání kompatibilního s platformami jako je Amazon Alexa, Google Assistant, MIJIA a další. V balení navíc najdete i Bluetooth dálkové ovládání, takže se teoreticky na veškeré pseudo-chytré funkce můžete i vykašlat.

A toto šikovné chytré stropní světlo Yeelight si díky slevovému kupónu CC2595 můžete momentálně pořídit na e-shopu Cafago jen 58.01 euro. Protože se také jedná o produkt z německého skladu, tak je cena konečná a neřešíte žádné daňové nebo celní doplatky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.