Zorientovat se mezi záplavami TV boxů na trhu opravdu není jednoduché, protože k dostání jsou jich opravdu tuny od všemožných značek, s rozličným vybavením a samozřejmě také s velmi rozdílnými cenami. Ceny sice obecně padají do hlubin, protože si skvěle vybavený kousek dnes koupíte v porovnání s ještě nedávnou minulostí za opravdu směšné peníze. Takže pokud jste na lovu nějakého TV boxu, tak se vám může hodit dnešní nabídka modelu Alfawise A8X z e-hopu Gearbest.

TV boxy totiž obecně nepatří mezi zařízení, která jsou v souladu s dobou aktualizována na nejnovější verze systému Android a v nabídce obchodů najdete i některé pěkné muzejní kousky. To však není případ Alfawise A8X, který se může pochlubit Androidem 9.0 Pie na palubě, stejně jako solidním procesorem Rockchip RK3328, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti nebo třeba i ne vždy standardní podporou 5 GHz Wi-Fi sítí. Ano, najdeme i nějaké ústupky jako je třeba pouze 100M LAN síťový konektor, ale nic není dokonalé.

Na vychutnání multimediálního obsahu s podporou 4K rozlišení s HDR to však naprosto stačí a v balení vám samozřejmě přistane i šikovné dálkové ovládání. V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je pak TV box Alfawise A8X v nabídce jen za 34.99 dolarů, což vzhledem k vybavení rozhodně není zlé. Tak se na něj mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.